Huszár Közösségi Ház Közösségei

HUSZÁR KÖZÖSSÉGI HÁZ
Pápa, Huszár ltp. 3.
Tel.: +3620/222-15-45; +3620/260-6720


SZABÓ LÁSZLÓ JÁNOS KÉPZÕMÛVÉSZ
ÁLLANDÓ KIÁLLÍTÁSA
 földszinti előadóteremben
Megtekinthetõ hétfõ-péntek 9-13 óráig
júliusban zárva!


AIRFORCE 1
Hétfőnként 16-19 óráig
II. emelet 201. nagyterem
Hip-hop modern táncoktatás
Vezető: Nagy Ádám


ANONIM ALKOHOLISTA KÖZÖSSÉG
Kéthetente kedden 17 óra
II. emelet 210-es terem
Vezető: Perlaki László


A & Z YOGA
Kedden és csütörtökön 18.15-19.45 óráig
szerdán 15.30-17.30-ig
II. emelet 212. terem
Jógaoktatás
Vezeti: Bencze Adrienn és Magyar Zoltán


BÉLYEGGYÛJTÕ KÖR
Kéthetente hétfőn 17-18 óráig
II. emelet 211. terem
Vezetõ: Somogyi Zoltán


CSILLAGÁSZ SZAKKÖR
Minden hónap első péntekén 17-20 óráig
II. emelet 210. terem
jó idő esetén külső helyszínen
Vezető: Dani Tamás


EGÉSZSÉGÉRT TENNI KLUB
szeptember 25-én, kedden 15 órakor
Érelmeszesedés oka és megelőzése (Dr.Rath)
október 2-án, kedden 15 órakor
A szív egészsége (Dr.Rath)
október 16-án, kedden 14 órakor
II. emelet 210. terem
Vezető: Pados András


EZÜST NYÍL SPORT EGYESÜLET
TERMÉSZETJÁRÓ SZAKOSZTÁLY

Minden hónap első szerdáján 17-18 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Csősz Attila


ÉREMGYŰJTŐK KÖRE
Hétfőnként 18 órakor
II. emelet 211. terem
Vezető: Lóky György


HONVÉD BAJTÁRSI KLUB
szeptember 25-én, kedden 14 órakor
játékterem
Sportdélután
szeptember 27-én, csütörtökön  13:30 órakor
3.sz. TÉK érdekvédelmi fogadónap,14.00 órakor
földszinti előadóterem
Emléktábla koszorúzás, klubgyűlés
október 4-én, csütörtökön 14 órakor
II. emelet 210. terem
Vezetőségi ülés
15 órakor szociális fogadónap
október 5-én, pénteken 14 órakor
földszinti előadóterem
Idősek világnapi ünnepség, koszorúzás, mécses gyújtás
október 18-án, csütörtökön 9 órától
földszinti előadóterem
„Életet az éveknek” megyei kártya verseny
október 25-én, csütörtökön 14 órakor
földszinti előadóterem
Klubgyűlés, felkészülés a tisztújító közgyűlésre
október 30-án, kedden 14 órakor
játékterem
Sportdélután
Elnök: Farkasdi Lajos


HÚSOS KLUB
szeptember 21-én, pénteken 14 órakor
földszinti előadóterem
Részvétel a Mentőállomás tevékenységéről, újraélesztési gyakorlatok című előadáson a Textiles Klubbal közösen
október 5-én, pénteken 14 órakor
JMSZK színházépület
Részvétel a Pápai Nyugdíjasok Egyesületének Idősek napi rendezvényén
október 17-én, szerdán
I. emelet 105. terem
Simonné Zachár Anna pszichológus-gordontréner előadása
Vezető: Gelencsér Lászlóné


IDŐSEK AKTÍVAN
KÖZÉRDEKŰ NYUGDÍJAS SZÖVETKEZET
hétfő-kedd-csütörtök 9-12 óráig
I. emeleti 104. iroda

Elnök: Balassa Zoltánné


IRODALMI SZÍNPAD
Hétfőnként 14-16 óráig
I. emelet 105. terem
Első foglalkozás: szeptember 17-én, hétfőn 14 órakor
Vezető: Csukárdi Tibor


 JMSZK KERTBARÁT NÉPFŐISKOLA
október 17-től szerdánként 17 órakor
földszinti előadóterem
Program egyeztetés alatt
Vezető: László Tibor


JMSZK KAMARAZENEKAR
Keddenként 19-21 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Nagy Tibor


KÉPZŐMŰVÉSZ KÖR
Szombatonként 9-12 óráig
I. emelet 101. nagyterem
Vezető: Horváth Lajos


KÁRTYAKLUB
Minden hétfőn és csütörtökön 14:30-20 óráig
földszinti játékterem
Vezető: Harangozó Zsigmond


KÖZGAZDASÁGIS NYUGDÍJASOK KLUBJA
Minden hónap második keddjén 15-17:30 óráig
I. emelet 105. terem
Klubvezető: Mórocz Dénesné


 NŐK KLUBJA
szeptember 18-án, kedden 14 órakor
földszinti előadóterem
Nyári élménybeszámoló, második féléves programok megbeszélése
október 2-án, kedden 14 órakor
földszinti előadóterem
Megemlékezés az Idősek világnapjáról
október 16-án, kedden 14 órakor
földszinti előadóterem
Klubfoglalkozás
Klubvezető: Szabó Gyuláné


NYUGDÍJAS GYALOGLÓ KLUB
Hetente kedden 14 órakor
Indulás a Fő utca 2. sz. alatti  nyugdíjas egyesületi iroda elől
Vezeti: Réfi Elvira és Fricz Istvánné


NYUGDÍJAS ÉNEKKAR
Hétfőnként 16:15-17:15 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Szanyiné Csepregi Ilona


NYUGDÍJAS GYÓGYTORNA CSOPORT
Hetente kedden és csütörtökön 9-10 óráig
II. emelet 201. nagyterem
Első foglalkozás: szeptember 18-án, kedden 9 órakor
Vezeti: Jámpa Péterné


NYUGDÍJAS PEDAGÓGUSOK KLUBJA
október 2-án, kedden 10 órakor
I. emelet 105. terem
Klubvezető: Horváth Sándorné


OMME PÁPAI SZERVEZETE
Péntekenként 9-12 óra
földszinti játékterem
Fogadó óra
Elnök: Hauber János


ÖSSZETARTOZUNK! KÖTŐDŐ SZÜLŐK KLUBJA
Kéthetente, hétfőn 10-12 óráig
II. emelet 201. nagyterem
október 8-14-ig Nemzetközi Babahordozó Hét
több helyszínen (részletes információ hamarosan)
Vezető: Csehné Györfy Éva


PÁPA ÉS KÖRNYÉKE MÉHÉSZ SZÖVETKEZET
Péntekenként 9-12 óráig
földszinti játékterem
Fogadóóra
Elnök: Hauber János
Tóth Péter megyei szaktanácsadó fogadóórája
Minden második pénteken 9-12 óráig


PÁPA VÁROS BÁRDOS LAJOS VEGYESKARA
Próbák minden hétfőn és csütörtökön 18-20 óráig
földszinti előadóterem
Művészeti vezető: Fehér Ferenc


PÁPAI NYUGDÍJASOK ÉRDEKVÉDELMI ÉRDEKKÉPVISELETI EGYESÜLETE
Fogadóóra minden hétfőn és szerdán 8-11 óráig
egyesületi iroda /Fő utca 2./
október 5-én, pénteken 14 órakor
JMSZK színházépület
Idősek világnapi rendezvény
Elnök: Baán Istvánné


PÁPAI MAKETTEZŐ KLUB
Minden hónap második péntekén 17-18 óráig
II. emelet 210. terem
Vezető: Firtl László


SAROKKŐ BAPTISTA GYÜLEKEZET
Vasárnaponként 8-18 óráig
földszinti előadóterem és játékterem
Istentisztelet
Vezető: Boncz Zoltán


SZABADGYALOG SAKK EGYESÜLET
Edzés minden kedden és csütörtökön 14-18 óráig
II. emelet 211. terem
Elnök: Kiss Csaba


SZEGFŰ KLUB
Havonta egy alkalommal, egyeztetett időpontokban
Vezető: Tálos László


SZÍVESHÁZ
október 2-án, kedden 16 órakor
földszinti előadóterem
Klubvezető: Németh Zoltánné


TÁVKÖZLÉSI NYUGDÍJASOK KLUBJA
Kéthetente szerdán, 14.30 órakor
földszinti előadóterem
Első foglalkozás: szeptember 5-én, szerdán 14.30 órakor
Klubvezető: Kocsis Károly


TEXTILES NŐK KLUBJA
szeptember 21-én, pénteken 14 órakor
földszinti előadóterem
Tájékoztató a Mentőállomás tevékenységéről, újraélesztési gyakorlatok
Előadó: Major Roland a Mentőállomás vezetője
október 5-én, pénteken 14 órakor
Részvétel a Pápai Nyugdíjasok Egyesületének Idősek világnapi rendezvényén a JMSZK színházépületében.
október 19-én, pénteken
Klubfoglalkozás
Klubvezető: Nágel Jánosné


VIDÁM NAGYIK ÉNEKKARA
Próbák szerdánként 10-11 óráig
földszinti előadóterem
(Honvéd Bajtársi Klub Énekkara)
Muvészeti vezeto: Klesitz-Horváth Kinga
 


 

Eseménynaptár

2018
h k sz cs p sz v
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30